UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz chyba czas na budynek sanepidu przy ul. Bema. Straszy od lat. A ładny jest. no i należy wywalić z miasta te straszące budy po kioskach i kurczakach.
mm263
Teraz chyba czas na budynek sanepidu przy ul. Bema. Straszy od lat. A ładny jest. no i należy wywalić z miasta te straszące budy po kioskach i kurczakach.
mm263