UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz chyba czas na budynek sanepidu przy ul. Bema. Straszy od lat. A ładny jest. no i należy wywalić z miasta te straszące budy po kioskach i kurczakach.

mm263

Anuluj