UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@bzyk - Zyjesz jeszcze w komunie. Udowodniono ze jak pracownik zadowolony to wydajniej pracuje. Gdy jest przyjazna atmosfera i ładne wnętrza to pracownik pracuje lepiej i jest bardziej związany z firma. Na zachodzi dużo się inwestuje w to żeby pracownik w pracy czuł się jak w domu, a u nas … jak w komentarzach do artykułu. Niektórzy uwazaja ze najlepiej by było żeby inni pracowali w slumsach. Ciekawe czy autorzy uwazaja tak samo o swoich miejscach pracy.

HvK