A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak w lodziarni lub prywatnym szpitalu. Dobrze, że ostały się ceglane ściany. ..
@wiewiórka - Indywidualna prywata pod publicznym płaszczem. Różnego rodzaju dodatkowe instalacje prywatnych inwestorów na tej działce.
@Tomasz 85 - sprzedaje sie drzewo, robi sie z tego meble przez firmy ktore placa najnizasza plus premia pod stolem i sprzedaje na zachod
"Przedsiębiorstwo Lasy Państwowe ma na celu tylko własną korzyść. W deficytowych nadleśnictwach wydobywa surowiec, dopłacając do tego miliony, i nawet nie daje nikomu pracy przy przetwarzaniu tego drewna, tylko wsadza do kontenera i wysyła do Chin. Podatki płaci symboliczne, a za użytkowanie terenu nie płaci wcale − mówi Antoni Kostka z Fundacji Dziedzictwo Przyrodnicze. " - polecam cały artykuł na stronie Krytyki Politycznej, jest tam wiele zaskakujących i bulwersujących szczegółów na temat tego barbarzyńskiego i dość bezczelnego monopolisty, jakim są Lasy Państwowe.
Teraz to można tam balangować.
W lesie prywatnym nie wiele możesz bez leśnika - czyli bez lasów państwowych.