Wybrany wątek opinii

Standard zdecydowanie za wysoki. To ma służyć do pracy a nie wypoczynku. Łatwo wydaje się państwowe pieniądze
bzyk (2019.11.27)
@bzyk - Zyjesz jeszcze w komunie. Udowodniono ze jak pracownik zadowolony to wydajniej pracuje. Gdy jest przyjazna atmosfera i ładne wnętrza to pracownik pracuje lepiej i jest bardziej związany z firma. Na zachodzi dużo się inwestuje w to żeby pracownik w pracy czuł się jak w domu, a u nas … jak w komentarzach do artykułu. Niektórzy uwazaja ze najlepiej by było żeby inni pracowali w slumsach. Ciekawe czy autorzy uwazaja tak samo o swoich miejscach pracy.
HvK (2019.11.28)
Powrót do komentarzy