UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Porazaja nmnie te komentrze. Wy byscie najlepiej nic nie remontowali. Pozniej taka rudere sprzedajae sie za grosze Wojcikowi bo nikt inny tego nie chce i znowu sa komentarze ze nie dbano. Infrastruktora ma to do siebie ze sie z czasem zuzywa i co jakis czas trzeba zrobicć remont. dobrze ze ten remont zrobiono.

HvK