Wybrany wątek opinii
Przecie tam sie powinny odbywać zielone lekcje, pogadanki itp dla szkół i przedszkoli. Placówka otwarta nie niedostępna twierdza. My podatnicy wybuliliśmy 4mln a tam wiecznie bramisko na pilota zamkniete by przypadkiem nikt z ludu nie zakłócał spokoju.
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
@wiewiórka - Indywidualna prywata pod publicznym płaszczem. Różnego rodzaju dodatkowe instalacje prywatnych inwestorów na tej działce.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1