Wybrany wątek opinii

Przecie tam sie powinny odbywać zielone lekcje, pogadanki itp dla szkół i przedszkoli. Placówka otwarta nie niedostępna twierdza. My podatnicy wybuliliśmy 4mln a tam wiecznie bramisko na pilota zamkniete by przypadkiem nikt z ludu nie zakłócał spokoju.
wiewiórka (2019.11.27)
@wiewiórka - Indywidualna prywata pod publicznym płaszczem. Różnego rodzaju dodatkowe instalacje prywatnych inwestorów na tej działce.
LoveAround (2019.11.28)
Powrót do komentarzy