UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jejku, jak oni napracowali się, wydając podatników pieniądze. Jeszcze rzecznika prasowego mają, nie wiadomo po co.
Jejku, jak oni napracowali się, wydając podatników pieniądze. Jeszcze rzecznika prasowego mają, nie wiadomo po co.