UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to dopiero kumple z ZLS w lasach panstwowych sobie pozyja za pieniadze pdoatnikow, pensyjki tam maja jak gornicy
to dopiero kumple z ZLS w lasach panstwowych sobie pozyja za pieniadze pdoatnikow, pensyjki tam maja jak gornicy