Wybrany wątek opinii
to dopiero kumple z ZLS w lasach panstwowych sobie pozyja za pieniadze pdoatnikow, pensyjki tam maja jak gornicy
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
*zsl
Do moderacji
Odpowiedz
2
0