UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecie tam sie powinny odbywać zielone lekcje, pogadanki itp dla szkół i przedszkoli. Placówka otwarta nie niedostępna twierdza. My podatnicy wybuliliśmy 4mln a tam wiecznie bramisko na pilota zamkniete by przypadkiem nikt z ludu nie zakłócał spokoju.

wiewiórka