UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie narzekać. Minogi mają się dobrze. W ostatni weekend odbyła się akcja przesiedlenia odłowionych minogów strumieniowych z odcinków koryta Srebrnego Potoku, których prawy brzeg będzie umacniany, w miejsca w których będą się czuły wspaniale i będą miały pełny wypas. Nad wszystkim czuwa RDOŚ. Trzymać kciuki, a do końca roku zostanie naprawiony i udostępniony cały szlak. Polecam szykować kijki, buty do biegania i smarować mechanizmy rowerów. Życzę dużo optymizmu, spotkania na odtworzonym szlaku, sympatycznego dzień dobry wypowiedzianego przez mijane osoby. Kochajmy bliźniego. Zero hejtu. Miłych snów i spokojnego wieczoru.

Marian Fonfara

Anuluj