UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koliński Ty tutaj też jesteś ?. Masakra . Mamy słabego prezydenta , ale Ty bijesz go na głowę swoją samozaje.. i znajomością wszelakich tematów. Nikt Ci nigdy nie powiedział że jesteś męczący , chłop 42 lata na karku , a nic nie robi tylko siedzi przed komputerem i cały dzień komentarze pisze. Weź się do uczciwej pracy . Czekam aż zaczniesz znów mnie wyzywać od niedouczonych malkontentów .
Bno