Wybrany wątek opinii

Coś sobie projektujesz ewidentnie - za dobre działania, jak np. te dot. poparcia dla reaktywacji Kolei Nadzalewowej, chętnie propsuję nawet PiS. Nie moja jednak wina, że większość ich aktywności (całego PO-PiSu zresztą) nosi znamiona szkodnictwa i populizmu. Ja tylko komentuję rzeczywistość, to ci ludzie natomiast próbują ją tworzyć. A jak to robią, to właśnie widać. PS. Boga nie ma;
RobertKoliński (2019.11.21)
Cierpliwość i tak się przyda...
(2019.11.21)
Powrót do komentarzy