UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie narzekać. Minogi mają się dobrze. W ostatni weekend odbyła się akcja przesiedlenia odłowionych minogów strumieniowych z odcinków koryta Srebrnego Potoku, których prawy brzeg będzie umacniany, w miejsca w których będą się czuły wspaniale i będą miały pełny wypas. Nad wszystkim czuwa RDOŚ. Trzymać kciuki, a do końca roku zostanie naprawiony i udostępniony cały szlak. Polecam szykować kijki, buty do biegania i smarować mechanizmy rowerów. Życzę dużo optymizmu, spotkania na odtworzonym szlaku, sympatycznego dzień dobry wypowiedzianego przez mijane osoby. Kochajmy bliźniego. Zero hejtu. Miłych snów i spokojnego wieczoru.
Marian Fonfara