Wybrany wątek opinii

A gabinet dentystyczny należy do tego samego kompleksu. Czynny już od kilku lat.
ncmfmj (2019.11.09)
Gabinet dentystyczny wynajmuje powierzchnię w budynku w którym będzie mieszkał ksiądz. Po co ma stać pustostanem skoro może przynosić dochody? Trzeba szukać pieniędzy gdzie się da na taką inwestycje jak budowa.
MłodaElblążanka. (2019.11.11)
Powrót do komentarzy