Wybrany wątek opinii

Sluchaj co cie boli? To ze piszemy ze modlisz sie do czegos czego nie ma ??? Bo to prawda!! Zejdz na ziemie. Filmy istnieja bo nakrecili je ludzie z krwi i kosci. Ty wierzysz w istnienie czegos czego nie ma! Ogarnij sie w koncu albo tkwij w tym dalej, sluchaj tego boga, jakies glosy, patrz w anioly i mysl ze dusza pojdzie do nieba a pozniej radze ci znajdz dobrego lekarza.
(2019.11.10)
Mnie nic nie boli. Odpowiadam Ci spokojnie, że uważam, że jesteś w błędzie. Za to Ty widzę jesteś zdenerwowany, jakbyś był pod wpływem jakiegoś złego ducha. Co Ci ten Bóg takiego złego zrobił, że tak z Nim walczysz zaciekle? Jeśli czujesz się przez Niego pokrzywdzony i potraktowany niesprawiedliwie, to powiedz Mu o tym. Skoro mnie wysłuchał i stwierdził, warto dać mi szansę, to może i Tobie da?
Protestant (2019.11.10)
Powrót do komentarzy