UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gabinet dentystyczny wynajmuje powierzchnię w budynku w którym będzie mieszkał ksiądz. Po co ma stać pustostanem skoro może przynosić dochody? Trzeba szukać pieniędzy gdzie się da na taką inwestycje jak budowa.
MłodaElblążanka.