UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mnie nic nie boli. Odpowiadam Ci spokojnie, że uważam, że jesteś w błędzie. Za to Ty widzę jesteś zdenerwowany, jakbyś był pod wpływem jakiegoś złego ducha. Co Ci ten Bóg takiego złego zrobił, że tak z Nim walczysz zaciekle? Jeśli czujesz się przez Niego pokrzywdzony i potraktowany niesprawiedliwie, to powiedz Mu o tym. Skoro mnie wysłuchał i stwierdził, warto dać mi szansę, to może i Tobie da?
Protestant