UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gabinet dentystyczny wynajmuje powierzchnię w budynku w którym będzie mieszkał ksiądz. Po co ma stać pustostanem skoro może przynosić dochody? Trzeba szukać pieniędzy gdzie się da na taką inwestycje jak budowa.

MłodaElblążanka.