Zderzenie opla z volvo przed centrum handlowym

57
08.11.2019
Zderzenie opla z volvo przed centrum handlowym
fot. Michał Skroboszewski
Dziś (8 listopada) około godz. 17 na skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka z ul. Ogólną doszło do groźnie wyglądającej kolizji opla i volvo, na szczęście nikomu nic się nie stało. Ruch tramwajów został zatrzymany. Zobacz fotoreportaż.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca volvo jechał od strony centrum w kierunku Modrzewiny, natomiast kierowca opla skręcał z al. Jana Pawła II w lewo w ul. Ogólną. Obaj kierowcy twierdzą,  że mieli zielone światło. Niestety w momencie kolizji miejski monitoring odwrócony był w inną stronę. Policjanci ustalają, jak doszło do tej kolizji i kto ponosi za nią winę. Na szczęście obaj kierowcy nie odnieśli żadnych obrażeń.

Volvo po zderzeniu z oplem zatrzymało się na torowisku, przez co ruch tramwajów został zatrzymany. 

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
" Niestety w momencie kolizji miejski monitoring odwrócony był w inną stronę. " - standardowo w elblążlowie
Referendum2020 (2019.11.08)
Przecież obaj mieli zielone światło a Opel musiał ustąpić bo skręcal. Jak się jedzie z płk Dabka na Modrzewine to zarowno Ci co jadą prosto maja zielone i Ci co jadą z Jana Pawła na Ogólną też mają zielone tylko muszą ustąpić. W czym się problem. Nierozumiem
Przechodzien (2019.11.08)
Dobrze, że nie spoglądał w stronę rzeki Elbląg, nad Bulwarem Zygmunta Augusta. .. wróć! Co ja piszę, też by NIC nie spostrzegł. ..
ułomny Hal 9000 (2019.11.08)

info

8  
  4
Swiadkow nie ma??? Toc dzisiaj piatek...full ludzi idzie na cerfur
(2019.11.08)
Dziecko mi patafiany obódziliście! Kto to widział że w nocy na sygnałah i syrenach do stłuczki! Porąbało was?!!?!?!
(2019.11.08)
Zrozum ze ktorys z nich przejechal na czerwonym ale teraz ktory... Tam jest skrzyzowanie bez ustepu pierwszenstwa w przypadku swiatel i z ustepem pierwszenstwa w przypadku awarii swiatel.....ale to zdarzylo sie na swiatlach a nie mogli miec jednoczesnie zielonego
(2019.11.08)
Heheheh Polyiaki uczą sie prowadzić na samochodzie! Jaka dzi-(cz)-kuska! Hahah! A kierunkowskazy u was są czy dalej łapsko przez okno?
Bałtyjsk (2019.11.08)
To była 17, żadna noc
(2019.11.08)
Tam jezdza autobusy, tramwaje, ogolnie jest ruch bo tez duzo ludzi jezdzi do lidla itd wiec swiadkowie szybko sie znajda i wyjdzie ktory z kierowcow przejechal na czerwonym
(2019.11.08)

info

4  
  2
Światła są niewłaściwie ustawione. Wystarczyłoby tylko 5 sekund krótsze światło zielone dla tych, którzy jadą od strony centrum, a nie byłoby problemu. Może ktoś mógłby to zmienić, by poprawić bezpieczeństwo?!
(2019.11.08)

info

6  
  10