UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Światła są niewłaściwie ustawione. Wystarczyłoby tylko 5 sekund krótsze światło zielone dla tych, którzy jadą od strony centrum, a nie byłoby problemu. Może ktoś mógłby to zmienić, by poprawić bezpieczeństwo?!


Anuluj