UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Heheheh Polyiaki uczą sie prowadzić na samochodzie! Jaka dzi-(cz)-kuska! Hahah! A kierunkowskazy u was są czy dalej łapsko przez okno?

Bałtyjsk

Anuluj