UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Heheheh Polyiaki uczą sie prowadzić na samochodzie! Jaka dzi-(cz)-kuska! Hahah! A kierunkowskazy u was są czy dalej łapsko przez okno?
Bałtyjsk
Heheheh Polyiaki uczą sie prowadzić na samochodzie! Jaka dzi-(cz)-kuska! Hahah! A kierunkowskazy u was są czy dalej łapsko przez okno?
Bałtyjsk