UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież obaj mieli zielone światło a Opel musiał ustąpić bo skręcal. Jak się jedzie z płk Dabka na Modrzewine to zarowno Ci co jadą prosto maja zielone i Ci co jadą z Jana Pawła na Ogólną też mają zielone tylko muszą ustąpić. W czym się problem. Nierozumiem
Przechodzien