UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież obaj mieli zielone światło a Opel musiał ustąpić bo skręcal. Jak się jedzie z płk Dabka na Modrzewine to zarowno Ci co jadą prosto maja zielone i Ci co jadą z Jana Pawła na Ogólną też mają zielone tylko muszą ustąpić. W czym się problem. Nierozumiem

Przechodzien