UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A jakie są korzyści napadu na inny kraj, CHRZEŚCIJANINIE? Ciekawe, czy Bogu podoba się rozwalanie cudzych krajów w imię interesów petro korporacji? Jak myślisz? Czy to nie podchodzi już pod bałwochwalstwo?

Nacjonalista