UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Emeryt wojskowy o to się chwali.Lat 15 minęło i do cywila.No faktycznie powód do dumy. I nikt Cię nie zmusił do wyjazdu na misje pod groźbą szantażu.?Przecież po wejściu do Nato było duże zapotrzebowanie .Nie zależało Ci na.awansach ,karierze wojskowej?Przecież gdybyś pojechał to byłbyś bohaterem .Andersen przy tobie wymieka.

Aso

Anuluj