50
08.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szara prawda o nas Polakach. Szanowni obywatele, Polacy, mieszkańcy Elbląga APELUJĘ mniej jeżyka nienawiści. Co Ci nasi chłopcy winni ? To są nasi rodacy, wybrali taką drogę swojego życia. Uszanujmy PAMIĘĆ O NASZYCH ŻOŁNIERZY w tak doniosłym dniu jakim jest Święto Niepodległość. Pnie RobertKoliński niech Pan choć raz zastanowi się nad swoimi słowami, skoro jest Pan takim wielkim intelektualistą. Jeżyk jakim Pan operuje w swoich wypowiedziach jest niżej jakiejkolwiek krytyki. Pan obraża ludzi i naszą Ojczyznę. Przykro że tak jest. Niemniej jednak Panu oraz wszystkim obywatelom, Polakom Życzę Miłego i uroczystego świętowania 11.11.2019r Jest to dla nas Polaków ważne święto i cieszę się bardzo droga redakcjo że odwiedzacie nasze JW i piszecie o tym. Panu Dowódcy 16 pułku logistycznego gratuję ludzi i dowodzenia tą jednostką. Życzę dalszych sukcesów dla Was żołnierze.
obywatelka 17 (2019.11.08)
R.K jaką to trzeba być mendą by pluć jadem na swoich , a potem jeszcze chcieć ich reprezentować w euro parlamencie lub sejmie.
Bno (2019.11.08)
A gdzie religia i przykazanie nie zabijaj?
(2019.11.08)

info

4  
  2
Pokażcie swoje koślawe od zawiści mordki i tluste z nieróbstwa d..wy zakompleksieni komentatorzy! Jedyne co potraficie to pisać bzdury! Jakbyście nie pamiętali „patrioci” z orłem na dresie to 11 listopada jest Święto Niepodległości ( tak to ten dzień kiedy zasuwacie z racami niewiedząc za bardzo dlaczego) W tym dniu kiedy macie wolne „za wolne” żołnierze upamiętniają ważną rocznicę odzyskania Niepodległości uczestnicząc w uroczystościach (a dodam ze dla nich to ze świętowaniem nie za bardzo ma coś wspolnego). Kończąc: dzień (roboczy) przed 11.11 są apele w jednostkach i wręczenie pamiątek, medali etc. dla zasłużonych!
Marek Er (2019.11.08)

info

6  
  3
Co na to biurokracja kościoła przcie jesteśmy państwem katolickim!
(2019.11.08)

info

3  
  0
@Bno - Jaką? Lewacką. Skompromitowaną. Reprezentującą najbardziej ponury okres w dziejach Polski. Świata.
dzierzy..nski (2019.11.08)
Do. Apelu z brodą? Oficer?
rezerwa 81/83 (2019.11.08)
A co zazdrość ;-) czyżby nie urosło rezerwiście od czasu stanu wojennego ?
Tez brodacz (2019.11.08)
@RobertKoliński - skoro tajnie to jak pan zdobył te informacje
paweł879 (2019.11.08)
@Aso - Ale słoma wyszła z twoich butów. Milczeć nie zamierzam bo wiem co piszę. Jeżeli ty uważasz że jesteś taki mądry to bujnij się do Próchnika do matki Andrzeja i zapytaj jaka była prawda z jego wyjazdem. Co do tego "znawcy armii" to jestem emerytowanym żołnierzem i coś niecoś się jednak znam. O moje portki nie musisz się przejmować bo jak będzie taka potrzeba to jestem w rezerwie MON i wiem co mam robić. Naprawdę to się zbłazniłeś bo tak naprawdę to ty jesteś niedoinformowany. Na początku lat 2000 służba zawodowa szeregowych i podoficerów młodszych kulała, była służba nadterminowa dla żołnierzy po odbyciu zasadniczej służby wojskowej. Andrzej był właśnie takim żołnierzem. Kiedy wyjeżdżał jego zona była w ciąży więc nie chciał jechać, dostał więc ultimatum że jeżeli nie pojedzie nie zostanie przedłużony z nim kontrakt. Więc pojechał. Szkoda że nie wrócił.
(2019.11.08)