Wybrany wątek opinii

@Solder - Zapominasz prawacka siermięgo intelektualna, że za wysłaniem polskich najemników po "irackie kontrakty" zagłosował prawie cały ówczesny sejm (hipokrytów i imperialnych sługusów od lewa do prawa), zaś następcy tamtej koalicji nie tylko nie wycofali okupantów i agresorów pod flagą biało-czerwoną z Iraku, ale przedłużali każdorazowo ich tam okupacyjną obecność, wysyłali kolejne "zmiany" i dodatkowo napadli jeszcze potem kilka innych krajów, z których Afganistan czy Libia są najbardziej znanymi przykładami łajdackiej a bandyckiej agresji przy polskim udziale.
RobertKoliński (2019.11.08)
Yyyyy ok a kiedy polscy żołnierze byli w libi Po za tym jadąc tam znali ryzyko i korzyści wyjazdu
(2019.11.08)
Polscy żołnierze nie tylko byli w Libii uczestnicząc (tajnie) w tamtejszym przewrocie na zlecenie NATO (głównie Paryża, potem Waszyngtonu w tym przypadku) i obaleniu Muammara Kaddafiego, ale również w działaniach wojennych brali tam udział polscy oficerowie, a także wysyłaliśmy broń dla antyrządowych terrorystów z Cyrenajki, którzy potem odwrócili się od NATOwskich mocodawców i przystąpili do Al-Kaidy. O transportach broni dla terrorystów za rządów Donalda Tuska wysypał się kiedyś Radek Sikorski w wywiadzie dla onetu i Newsweeka, artykuły wciąż są dostępne w sieci.
RobertKoliński (2019.11.08)
Przypominam tylko "panu" Kolińskiemu, że za nazywanie polskich żołnierzy najemnikami zapadały już wyroki, więc hamuj bajerę, bo jak grzywnę zasądzą to z czego spłacisz jak roboty nie masz.
Qazi (2019.11.08)
@RobertKoliński - skoro tajnie to jak pan zdobył te informacje
paweł879 (2019.11.08)
Polaków nie było w Libii. Chyba że w latach 80-siątych gdy budowali autostrady i nie tylko.
Solder (2019.11.08)
Prawacka? Przecież polska prawica stanowczo sprzeciwia się bandyckim wyprawom polskich żołnierzy na Bliski Wschód i amerykańskiemu terroryzmowi! Nie gadaj głupot, że socjaliści z PiS są prawicą, bo akurat prawica ma całkowicie odmienne zdanie w tej kwestii!
(2019.11.08)
Powrót do komentarzy