UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Emeryt wojskowy o to się chwali.Lat 15 minęło i do cywila.No faktycznie powód do dumy. I nikt Cię nie zmusił do wyjazdu na misje pod groźbą szantażu.?Przecież po wejściu do Nato było duże zapotrzebowanie .Nie zależało Ci na.awansach ,karierze wojskowej?Przecież gdybyś pojechał to byłbyś bohaterem .Andersen przy tobie wymieka.
Aso