UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

R.K jaką to trzeba być mendą by pluć jadem na swoich , a potem jeszcze chcieć ich reprezentować w euro parlamencie lub sejmie.

Bno

Anuluj