UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Aso - Ale słoma wyszła z twoich butów. Milczeć nie zamierzam bo wiem co piszę. Jeżeli ty uważasz że jesteś taki mądry to bujnij się do Próchnika do matki Andrzeja i zapytaj jaka była prawda z jego wyjazdem. Co do tego "znawcy armii" to jestem emerytowanym żołnierzem i coś niecoś się jednak znam. O moje portki nie musisz się przejmować bo jak będzie taka potrzeba to jestem w rezerwie MON i wiem co mam robić. Naprawdę to się zbłazniłeś bo tak naprawdę to ty jesteś niedoinformowany. Na początku lat 2000 służba zawodowa szeregowych i podoficerów młodszych kulała, była służba nadterminowa dla żołnierzy po odbyciu zasadniczej służby wojskowej. Andrzej był właśnie takim żołnierzem. Kiedy wyjeżdżał jego zona była w ciąży więc nie chciał jechać, dostał więc ultimatum że jeżeli nie pojedzie nie zostanie przedłużony z nim kontrakt. Więc pojechał. Szkoda że nie wrócił.