UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pokażcie swoje koślawe od zawiści mordki i tluste z nieróbstwa d..wy zakompleksieni komentatorzy! Jedyne co potraficie to pisać bzdury! Jakbyście nie pamiętali „patrioci” z orłem na dresie to 11 listopada jest Święto Niepodległości ( tak to ten dzień kiedy zasuwacie z racami niewiedząc za bardzo dlaczego) W tym dniu kiedy macie wolne „za wolne” żołnierze upamiętniają ważną rocznicę odzyskania Niepodległości uczestnicząc w uroczystościach (a dodam ze dla nich to ze świętowaniem nie za bardzo ma coś wspolnego). Kończąc: dzień (roboczy) przed 11.11 są apele w jednostkach i wręczenie pamiątek, medali etc. dla zasłużonych!

Marek Er

Anuluj