50
08.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Solder - "Nie o rozmowę mu chodzi, tylko o deklaracje. Żebyś mu przytaknął, przyznal rację. .. Inaczej w jego oczach nie masz znaczenia, nie istniejesz, ponieważ liczysz się tylko jako narzedzie. .. "
(2019.11.08)
@RobertKoliński - to teraz opowiedz nam jak to zssr Wyzwalal kraje spod okupacji ze sie na koncu zesssral
(2019.11.08)
Polscy żołnierze nie tylko byli w Libii uczestnicząc (tajnie) w tamtejszym przewrocie na zlecenie NATO (głównie Paryża, potem Waszyngtonu w tym przypadku) i obaleniu Muammara Kaddafiego, ale również w działaniach wojennych brali tam udział polscy oficerowie, a także wysyłaliśmy broń dla antyrządowych terrorystów z Cyrenajki, którzy potem odwrócili się od NATOwskich mocodawców i przystąpili do Al-Kaidy. O transportach broni dla terrorystów za rządów Donalda Tuska wysypał się kiedyś Radek Sikorski w wywiadzie dla onetu i Newsweeka, artykuły wciąż są dostępne w sieci.
RobertKoliński (2019.11.08)
Pepe jest ok wporzadku gość!!!!!
(2019.11.08)

info

1  
  0
Następny znawca armii. Cud że jeszcze ministrem nie jestes .O jakim Ty szantażu bredzisz?Gwarantuje Ci że gdybyś miał wsiąść do samolotu lecącego do Iraku czy Afganistanie to miałbyś pełne portki.Wiec lepiej milcz.
Aso (2019.11.08)
Prawdziwy poligon z blakajacymi sie harcerzami nie osmieszaj sie
(2019.11.08)
Przypominam tylko "panu" Kolińskiemu, że za nazywanie polskich żołnierzy najemnikami zapadały już wyroki, więc hamuj bajerę, bo jak grzywnę zasądzą to z czego spłacisz jak roboty nie masz.
Qazi (2019.11.08)
dość już trepiszczy !!!!
maciejka22 (2019.11.08)

info

2  
  2
Po kiego to wojsko ciągle jakieś imprezy apele, święta, rocznice, powitania, pożegnania obchody itp. ale zdjeć z ćwiczeń to jeszcze nie widziałem.
szer. LWP (2019.11.08)
O jakim szantażu bredzę? Moja wypowiedź tyczy się Andrzeja i wiem co piszę bo z nim o tym rozmawiałem. W wojsku też byłem i jestem emerytem wojskowym. Do samolotu też bym wsiadł jakby trzeba było i nie martw się o moje portki. A na marginesie, pogadaj że starszymi kolegami z armi (mniemam że jesteś żołnierzem) to dowiesz się jak było naprawdę jeżeli chodzi o misję. Było to zaraz po wejściu Polski do NATO więc było inaczej jak teraz.
(2019.11.08)