UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O jakim szantażu bredzę? Moja wypowiedź tyczy się Andrzeja i wiem co piszę bo z nim o tym rozmawiałem. W wojsku też byłem i jestem emerytem wojskowym. Do samolotu też bym wsiadł jakby trzeba było i nie martw się o moje portki. A na marginesie, pogadaj że starszymi kolegami z armi (mniemam że jesteś żołnierzem) to dowiesz się jak było naprawdę jeżeli chodzi o misję. Było to zaraz po wejściu Polski do NATO więc było inaczej jak teraz.