UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po kiego to wojsko ciągle jakieś imprezy apele, święta, rocznice, powitania, pożegnania obchody itp. ale zdjeć z ćwiczeń to jeszcze nie widziałem.

szer. LWP

Anuluj