UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po kiego to wojsko ciągle jakieś imprezy apele, święta, rocznice, powitania, pożegnania obchody itp. ale zdjeć z ćwiczeń to jeszcze nie widziałem.
szer. LWP
Po kiego to wojsko ciągle jakieś imprezy apele, święta, rocznice, powitania, pożegnania obchody itp. ale zdjeć z ćwiczeń to jeszcze nie widziałem.
szer. LWP