UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przypominam tylko "panu" Kolińskiemu, że za nazywanie polskich żołnierzy najemnikami zapadały już wyroki, więc hamuj bajerę, bo jak grzywnę zasądzą to z czego spłacisz jak roboty nie masz.
Qazi
Przypominam tylko "panu" Kolińskiemu, że za nazywanie polskich żołnierzy najemnikami zapadały już wyroki, więc hamuj bajerę, bo jak grzywnę zasądzą to z czego spłacisz jak roboty nie masz.
Qazi