UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przypominam tylko "panu" Kolińskiemu, że za nazywanie polskich żołnierzy najemnikami zapadały już wyroki, więc hamuj bajerę, bo jak grzywnę zasądzą to z czego spłacisz jak roboty nie masz.

Qazi

Anuluj