UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co tyle straży pożarnej? Czy dyspozytor nie może skonkretyzowac zgłoszenia w taki sposób żeby nie wypuszczać bez potrzeby takich służb??? Przecież to są koszta- nie zawsze uzasadnione.


Anuluj