UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co tyle straży pożarnej? Czy dyspozytor nie może skonkretyzowac zgłoszenia w taki sposób żeby nie wypuszczać bez potrzeby takich służb??? Przecież to są koszta- nie zawsze uzasadnione.
Po co tyle straży pożarnej? Czy dyspozytor nie może skonkretyzowac zgłoszenia w taki sposób żeby nie wypuszczać bez potrzeby takich służb??? Przecież to są koszta- nie zawsze uzasadnione.