UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak niewiele trzeba by zginąć w wypadku drogowym, lub być poszkodowanym. Kilka minut wcześniej czekałem na autobus 13,widziałem tego chłopaka jadącego skuterem. Jechał spokojnie przez ul. Traugutta, z pizzą za pewne do klienta. .. Zastanawiającym jest fakt, że poruszający się samochodami zapominają o innych użytkownikach dróg. ..
Znaki czasu