UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RodemzElbląga - Skoro ulica nosi nazwe Grobla Sw Jerzego to jest to ulica :D Wazny jest Jerzy a nie jakas grobla w nazwie. ktoś powie ulica Grobla Sw Jerzego zamaist ulica Grobli Sw Jerzego. Co tez brzmi dziwnie jakby Grobla do niego przynalezala i byla warta upamietnienia bardziej jako on sam ( moze jest tam pochowany XD albo sam ja usypal). Osobiscie nie pasuje mi nazwa tej ulicy. taka niepospolita i wymawiana bez odmiany. Takie niepolskie to. Analogicznie np wymyślam teraz Ulica Lotnisko Lecha Walesy, czy to nie jest dziwne? Ulica Lotniska Lecha Walesy juz brzmi poprawniej ale dalej robi wode z mózgu.


Anuluj