UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak jade rowerem i widzę kobietę za kierownica to schodze z roweru i czekam aż odjedzie, tak jest o wiele bezpieczniej.

Rowerzysta 2019

Anuluj