65
27.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja twierdzę nowa PROSTA na A8!!!!!!!! a będzie na 100%wiecej kibiców na meczach ZKS OLIMPIA ELBLĄG gratuluję wygranej liczy się wynik!!!!!!!
(2019.10.27)

info

21  
  1
Czyli na obiekt Agrykola już nikt nie wyłoży kasy. Manifest 0
bezchorągwi (2019.10.27)

info

5  
  1
Brawo dla drużyny, pokazali jak zawsze ambicje i charakter, Madej dzisiaj klasa , co do frekwencji to najważniejsze ze ci co zawsze sa to zawsze będą , a ci co sobie wybieraja mecze , to nie kibice to obserwatorzy , tak jak mówilem bilety na Rakow bym za 50 zł dla nich zrobił Nowy stadion dla Olimpii!!!
Kibic OE (2019.10.27)
Dobrze, ze chociaz sa media, bo nie mozna byloby zobaczyc bez wstydu meczu Olimpi Elblag. Brawo dla pana trenera, w warunkach starozytnych, gra bliska awansu na Lige 1.
baltona (2019.10.27)

info

15  
  0
ale, że nie było przekleństw jak w extraklasie. Gratulacje dla najzagorzalszych kibiców i stąd i stamtąd
docent (2019.10.27)

info

15  
  0
A jak ja z rodziną + znajomi w sumie 8 osob . Też to policzyli ?
(2019.10.27)
Seba wygrał mecz dla OLMPII szacun aby tak dalej!!!!!!
(2019.10.27)

info

16  
  0
Ludzie nie podniecajcie sie w elblagu nie bedzie 1 ligi ksiadz nie ma kasy niema i niebedzie 1 ligi a szkoda miasto tez nieda kasy
Miastowy (2019.10.27)

info

8  
  3
W TVP3 na darmo. No i ch... No i cześć
(2019.10.27)
Jak zwykle pełno narzekaczy na frekwencję a sami siedzieli na kanapie w domu.
DrPaiChiWo (2019.10.27)

info

18  
  1