UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo dla drużyny, pokazali jak zawsze ambicje i charakter, Madej dzisiaj klasa , co do frekwencji to najważniejsze ze ci co zawsze sa to zawsze będą , a ci co sobie wybieraja mecze , to nie kibice to obserwatorzy , tak jak mówilem bilety na Rakow bym za 50 zł dla nich zrobił Nowy stadion dla Olimpii!!!
Kibic OE