UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja twierdzę nowa PROSTA na A8!!!!!!!! a będzie na 100%wiecej kibiców na meczach ZKS OLIMPIA ELBLĄG gratuluję wygranej liczy się wynik!!!!!!!


Anuluj