UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja twierdzę nowa PROSTA na A8!!!!!!!! a będzie na 100%wiecej kibiców na meczach ZKS OLIMPIA ELBLĄG gratuluję wygranej liczy się wynik!!!!!!!
A ja twierdzę nowa PROSTA na A8!!!!!!!! a będzie na 100%wiecej kibiców na meczach ZKS OLIMPIA ELBLĄG gratuluję wygranej liczy się wynik!!!!!!!