UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, ze chociaz sa media, bo nie mozna byloby zobaczyc bez wstydu meczu Olimpi Elblag. Brawo dla pana trenera, w warunkach starozytnych, gra bliska awansu na Lige 1.

baltona

Anuluj