UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, ze chociaz sa media, bo nie mozna byloby zobaczyc bez wstydu meczu Olimpi Elblag. Brawo dla pana trenera, w warunkach starozytnych, gra bliska awansu na Lige 1.
baltona
Dobrze, ze chociaz sa media, bo nie mozna byloby zobaczyc bez wstydu meczu Olimpi Elblag. Brawo dla pana trenera, w warunkach starozytnych, gra bliska awansu na Lige 1.
baltona