UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale, że nie było przekleństw jak w extraklasie. Gratulacje dla najzagorzalszych kibiców i stąd i stamtąd
docent
ale, że nie było przekleństw jak w extraklasie. Gratulacje dla najzagorzalszych kibiców i stąd i stamtąd
docent