UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie nie podniecajcie sie w elblagu nie bedzie 1 ligi ksiadz nie ma kasy niema i niebedzie 1 ligi a szkoda miasto tez nieda kasy
Miastowy
Ludzie nie podniecajcie sie w elblagu nie bedzie 1 ligi ksiadz nie ma kasy niema i niebedzie 1 ligi a szkoda miasto tez nieda kasy
Miastowy