65
27.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wygląda na to, że jest szansa na awans, na zaplecze ekstraklasy, ale kto tym się przejmuje ? Wybory najbliższe dopiero w przyszłym roku przecież. Czy nasze miasto jest skazane na podwórkową kulturę i sport ?
(2019.10.27)

info

25  
  1
A ty gdzie siedzisz ? Pewnie prosta wiec nie płacz
.... (2019.10.27)
Co mecz to coraz większy ścisk na łuku. ????
GLKS (2019.10.27)

info

15  
  0
Niestety to tez prawda. .. Cena w dniu meczu to bodajze 25zl na ten blaszany zardzewialy kurnik. I ktos w klubie mysli, ze naiwniacy zaplaca za to. Guminika nie ma pojecia o prowadzeniu klubu.
(2019.10.27)
Ludzie przeciez jemu o to chodzi jak najmniej kibicow na meczach Ale wstyd wiecej przyjezdnych niź nas.
(2019.10.27)

info

14  
  7
gra od poczatku na 0-0 no i znowu Prytulak strzał życia, obrona super ale czym dalej to tragedia no i Madejski jak zwykle ratuje wynik, brawo ale tylko za 3pkt
trzeżwy z prostej (2019.10.27)
Na luk mieszkancy nawet za darmo nie chca przyjsc LOL. Stara trybunka wyglada jak jakis podest przy ziemiance. Do tego szalas na drzewie i oboz przygotowawczy klubu ponadokregowego na poziomie licencjonowanym. Normalnie obciach zajechac nie furmankia i usiasc na tym czyms. A stac bez dachu to juz lepiej zeby zrobili widownie jak kino samochodowe i kazdy loze we wlasnym zakresie, wtedy mozna sie nawet polozyc
sęsacje_XXI_wieku (2019.10.27)

info

5  
  4
A kto to sfinansuje?
mm263 (2019.10.27)
to nie bylo szczesliwe zwyciestwo lecz wyrachowane. taktycznie Olimpia duzo lepsza i wygrala zasluzenie. obrona to tez jest czescia gry w pilke nozna. jak sie jest komentatorem futbolu to trzeba to wiedziec. kj
(2019.10.27)

info

16  
  4
jezeli chodzi o frekwencje to byl to najbardziej ogladany mecz kolejki. w/g danych TV mecz obejrzalo 926266 kibicow. wiec nie rozumie tych narzekan.
(2019.10.27)