A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wygląda na to, że jest szansa na awans, na zaplecze ekstraklasy, ale kto tym się przejmuje ? Wybory najbliższe dopiero w przyszłym roku przecież. Czy nasze miasto jest skazane na podwórkową kulturę i sport ?
A ty gdzie siedzisz ? Pewnie prosta wiec nie płacz
Co mecz to coraz większy ścisk na łuku. ????
Niestety to tez prawda. .. Cena w dniu meczu to bodajze 25zl na ten blaszany zardzewialy kurnik. I ktos w klubie mysli, ze naiwniacy zaplaca za to. Guminika nie ma pojecia o prowadzeniu klubu.
Ludzie przeciez jemu o to chodzi jak najmniej kibicow na meczach
Ale wstyd wiecej przyjezdnych niź nas.
gra od poczatku na 0-0 no i znowu Prytulak strzał życia, obrona super ale czym dalej to tragedia no i Madejski jak zwykle ratuje wynik, brawo ale tylko za 3pkt
Na luk mieszkancy nawet za darmo nie chca przyjsc LOL. Stara trybunka wyglada jak jakis podest przy ziemiance. Do tego szalas na drzewie i oboz przygotowawczy klubu ponadokregowego na poziomie licencjonowanym. Normalnie obciach zajechac nie furmankia i usiasc na tym czyms. A stac bez dachu to juz lepiej zeby zrobili widownie jak kino samochodowe i kazdy loze we wlasnym zakresie, wtedy mozna sie nawet polozyc
A kto to sfinansuje?
to nie bylo szczesliwe zwyciestwo lecz wyrachowane. taktycznie Olimpia duzo lepsza i wygrala zasluzenie. obrona to tez jest czescia gry w pilke nozna. jak sie jest komentatorem futbolu to trzeba to wiedziec. kj
jezeli chodzi o frekwencje to byl to najbardziej ogladany mecz kolejki. w/g danych TV mecz obejrzalo 926266 kibicow. wiec nie rozumie tych narzekan.