UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W sumie Olsztyn jest dużo większy od Elbląga... W zeszłym tygodniu przejeżdżałem przez Artyleryjską w Olsztynie i nie poznałem jej jak i całego Zatorza. Olsztyn dużo dynamiczniej rozwija się od Elbląga czy to nam się podoba czy nie. Mam wrażenie, że mamy jakiś kompleks Olsztyna.
Qwerty1