74
23.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wystarczy poczytać o tej firmie Transcom na GoWork. Zarobki podobne jak w elbląskiej windykacji.
Edulek (2019.10.24)

info

3  
  0
W Elbląg nic się nie opłaca robić. A w urzędzie same (pip...pip)
Mis (2019.10.24)

info

5  
  0
Nie jest dużo większym liczebnie, ani powierzchniowo, ale rozwija się dużo dynamiczniej właśnie dzięki temu, że jest stolicą województwa i może korzystać z funduszy niedostępnych dla mniejszych ośrodków w województwie jak np. na tramwaje. Duży plus daje im uniwersytet, który przyciąga 20-30 tys. studentów plus parę tys z innych szkół wyższych i te osoby kreują tam dodatkowy popyt, np w sklepach, restauracjach, stacjach, dyskotekach czy księgarniach i kinach, a to zwiększa wpływy do budżetu Olsztyna. Najlepsze było jak kiedyś Graham Masterton przyjechał do Olsztyna na dworzec Zachodni i powiedział, że tak strasznie wygląda, że chyba go umieści w 1 ze swoich horrorów. No i potem zaraz jak to w mediach wyszło, to zaczęli ten dworzec remontować. :D A artyleryjską to już kilka lat temu remontowali, fakt większość ulic mają poremontowane.
Gienek (2019.10.24)
Przestańcie krytykować pana prezydenta WW. Nie widzicie że chłop się stara, ma pełne ręce roboty i głowę opuchnieta od ważnych tematów? Dopiero co opowiadał o wielkich inwestycjach drogowych, o których inne miasta nie mówią bo u nich niesłusznie takie inwestycje stulecia nazywa się zwyczajnym utrzymaniem dróg i doraźnymi naprawami. A w Mlynarach i w Pieniężnie to nam nawet tego rozmachu zazdroszczą. Teraz uświetnił sobą nowy zakład pracy, superinwestora. Do końca roku pan prezydent ma w planach jeszcze wiele takich świetnych otwarc, a to nową budke z warzywami, którą potem przedstawi na konferencji dla prasy jako sukces, centrum handlowe, a to skromny przystanek tramwajowy na Grunwaldzkiej, który nazwał Zintegrowanym Centrum Komunikacyjnym. Może też jakąś tablicę z nazwą ronda.
BEZ SCIEM proszę (2019.10.24)
wszystkim trzem opadły spodnie.
strasznie to wygląda (2019.10.24)

info

2  
  1
Jak PiS podniesie minimalną do 4 tys to zwolnią elblążan, zamkną oddział i przeniosą firmę do Rumunii
(2019.10.24)
@BEZ SCIEM proszę - A propos przystanku na GRUNWALDZKIEJ. Kto układał tam kostkę brukową i jaki inspektor to nadzorował ?.
(2019.10.24)
Jeśli ktoś to nazywa trwałą inwestycją w wysokie technologie i związane z tym dobrze płatne miejsca pracy to. .. .. nic więcej nie powiem.
(2019.10.24)

info

5  
  0
To moze niech pis obnizy do 1000brutto? Wtedy bangladesz stanie pod Elblagiem?
Taka logika (2019.10.24)
@Taka logika - Nie. Podniesie zgodnie z rozwojem naszej gospodarki, a nie z powodu populistycznej decyzji partyjnej. Ludzie musza godnie zarabiać nie tylko z okazji kumulacji wyborów.
(2019.10.25)