UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W sumie Olsztyn jest dużo większy od Elbląga... W zeszłym tygodniu przejeżdżałem przez Artyleryjską w Olsztynie i nie poznałem jej jak i całego Zatorza. Olsztyn dużo dynamiczniej rozwija się od Elbląga czy to nam się podoba czy nie. Mam wrażenie, że mamy jakiś kompleks Olsztyna.

Qwerty1